1 Oy

Sarımsak Çayı Nasıl Yapılır

Yemek Tarifleri Kitabı
Adresinize Gelsin

Pratik Ölçülerle Tamamı Denenmiş 354 Katkısız Tarif

Kitabın sayfalarını çevirdikçe Güneydoğu’nun o cefakâr kadınlarını, kebap ustalarını, fırıncılarını, baklava ustalarını geçirin aklınızdan. Denediğiniz tarifler hoşunuza giderse, bir onlar, bir de bu kitabı hazırlayan bizler çok memnun olacağız.


Yemek Tarifleri Kitabı - Sipariş Ver
Sarımsak Çayı Nasıl Yapılır
Diyetinize takviye amacı ile tüketebilirsiniz

Diyetinize takviye amacı ile tüketebilirsiniz

Bu yazımızda diyet yaparken ,zayıflama sürecini hızlandırmak için ve daha sağlıklı bir şekilde diyet yapabilmek için tüketebileceğiniz sarımsak çayı tarifini bulacaksınız.

Sarımsak kokusu keskin ve toplum içinde tüketilirken dikkat edilmesi gerekli bir besin olsa da faydalarını saymakla bitiremeyiz. Geçtiğimiz yaz ünlülerin kullandığı ve efsane haline gelen sarımsak çayı evde de yapabileceğiniz bir çaydır.

Gerekli Malzemeler

Malzeme Miktar
Sarımsak 3 Diş
Su 3 Bardak
Bal 1/2 Çay Bardağı
Limon Suyu 1/2 Çay Bardağı

Sarımsak Çayı Yapılışı

Sarımsakları sahanda dövdükten sonra bir kaba alın ve üzerine 3 bardak su ekleyin. Ocakta kaynayana kadar beletin ve kaynadıktan sonra bir kaç dakika daha ocakta tutun.

Ocaktan aldıktan sonra bal ve limon suyunu ekleyin. Soğumasını bekleyin ve günde bir kaç kez ılık olarak tüketin. 1/2 Çay bardağını tüketim için ölçü olarak kullanabilirsiniz. Her defasında yarım çay bardağı içerek minimum bir ay kadar devam ettiğiniz diyetinize destek olabilirsiniz.

Etiketler


Bal Limon Suyu Sarımsak Su
Benzer Tarifler
Sponsor Reklamlar

  Yorum Yapılmamış   Yorum Yap